Home de Portaltour Noticies del mon del turisme Novetats del mon del turisme Accés als recursos documentals Home de portaltour
qui som? | contactes | ajuda
Click per anar a la pàgina principal
Notícies 
Agenda 
Serveis 
Restaurants 
Hotels 
Apartaments 
E. Rurals 
Càmpings 
Platges 
Transports 
Formació 
Monogràfics 
Revista 
Informes 
Documentació 
Meteorologia 
Transports
Bus 
Taxi 
Pont Marítim 
Aeri 
Marítim 
Lloguers 
Transports > Bus > Formentera
2002-09-25 | SITEF
Línies i horaris d'autobusos de Formentera

Sortides: La Savina
DestinacióTrajecteHorari
La Savina- Es Pujols- El Mirador- El Far de la Mola- La Savina Paya Bus
09:45 | 10:30 | 11:15 | 11:30 | 12:15 | 12:30 | 13:05 (la sortida d'Es Pujols serà a les 15:00 hores).

Sortides des de La Savina
Sant Francesc La Savina- Sant Francesc
08:30 | 09:45 | 10:00 | 10:30 | 11:15 | 11:30 | 12:30 | 13:05 | 14:15 | 17:00 | 18:00 | 19:15 hores

Sortides des de Sant Francesc-Rodalies | Sant Francesc-Cercanías
Sant Ferran La Savina- Sant Ferran
08:30 | 09:45 | 10:00 | 10:30 | 11:15 | 11:30 | 12:30 | 13:05 | 14:15 | 17:00 | 18:00 | 19:15 hores

Sortides des de Sant Ferran-Rodalies
Sa Roqueta La Savina- Sa Roqueta
09:45 | 10:30 | 13:05 | 17:00 hores

Sortides des de Sa Roqueta
Es Pujols La Savina- Es Pujols
08:30 | 09:45 | 10:30 | 11:15 | 13:05 | 14:15 | 17:00 | 18:00 | 19:15 hores

Sortides des de Es Pujols
Illetes La Savina- Illetes
10:30 | 17:00 hores. Diumenges no hi servei de bus

Sortides des de Illetes-Ses Salines
Ca Marí La Savina- Ca Marí
08:30 | 10:00 | 11:15 | 13:05 | 17:00 | 18:00 hores

Sortides des de Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí
Es Caló La Savina- Es Caló
08:30 | 09:45 | 11:30 | 12:30 | 14:15 | 17:00 | 18:00 | 19:15 hores

Sortides des de Es Caló
Platja Migjorn La Savina- H.Riu- Maryland- Migjorn
09:45 | 11:30 | 12:30 | 14:15 | 17:00 | 18:00 | 19:15 hores

Sortides des de Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí
El Pilar La Savina- El Pilar
08:30 | 12:30 | 14:15 | 19:15 hores

Sortides des de La Mola
La Savina,
més informació...
Dalt

Sortides: Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí
DestinacióTrajecteHorari
La Savina (port) Ca Marí - La Savina
09:05 | 10:30 | 11:45 hores

Sortides des de La Savina
Sant Francesc Ca Marí - Sant Francesc
09:05 | 10:30 | 11:45 hores

Sortides des de Sant Francesc-Rodalies | Sant Francesc-Cercanías
Sant Ferran Ca Marí - Sant Ferran
09:05 | 10:30 | 11:45 | 13:35 hores

Sortides des de Sant Ferran-Rodalies
Es Pujols Ca Marí - Es Pujols
09:05 | 10:30 | 13:35 hores

Sortides des de Es Pujols
Sa Roqueta Ca Marí - Sa Roqueta
10:30 hores

Sortides des de Sa Roqueta
Illetes Ca Marí - Illetes
10:30 hores. Diumenges no hi servei de bus.

Sortides des de Illetes-Ses Salines
Es Caló Ca Marí - Es Caló- H. Riu- Maryland
09:05 | 12:45 | 17:35 hores

Sortides des de Es Caló
El Pilar Ca Marí - El Pilar
09:05 hores

Sortides des de La Mola
La Savina Riu/Maryland-Migjorn-La Savina
07:20 | 09:15 | 09:40 | 10:20 | 11:55 | 15:05 16:10 | 18:05 hores

Sortides des de La Savina
Sant Francesc Riu/Maryland-Migjorn- Sant Francesc
07:20 | 09:15 | 09:40 | 10:20 | 11:55 | 15:05 16:10 | 18:05 hores

Sortides des de Sant Francesc-Rodalies | Sant Francesc-Cercanías
Sant Ferran Riu/Maryland-Migjorn- Sant Ferran
07:20 | 09:15 | 09:40 | 10:20 | 11:55 | 12:55 | 13:25 | 15:05 | 16:10 | 18:05 | 20: 10 hores

Sortides des de Sant Ferran-Rodalies
Es Pujols Riu/Maryland-Migjorn- Es Pujols
09:40 | 10:20 | 12:55 | 13:25 | 15:05 | 16:10 | 18:05 | 20: 10 hores

Sortides des de Es Pujols
Sa Roqueta Riu/Maryland-Migjorn- Sa Roqueta
10:20 hores

Sortides des de Sa Roqueta
Illetes Riu/Maryland-Migjorn- Illetes
10:20 hores. Diumenges no hi servei de bus.

Sortides des de Illetes-Ses Salines
El Pilar Riu/Maryland-Migjorn- El Pilar
07:20 | 13:00 | 14:45 19:50 hores

Sortides des de La Mola
Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí,
més informació...
Dalt

Sortides: Es Pujols
DestinacióTrajecteHorari
La Savina (port) Es Pujols - La Savina
07:40 | 09:15 | 10:00 | 10:45 | 11:35 | 12:45 | 15:20 | 16:25 | 17:20 | 18:20 hores

Sortides des de La Savina
Sant Francesc Es Pujols - Sant Francesc
07:40 | 09:00 | 09:15 | 10:00 | 11:35 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 hores

Sortides des de Sant Francesc-Rodalies | Sant Francesc-Cercanías
Sant Ferran Es Pujols - Sant Ferran
07:40 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 10:00 | 11:35 | 12:45 | 13:20 | 14: 30 | 15:20 | 16:25 | 17:20 | 18:20 | 19:35 hores

Sortides des de Sant Ferran-Rodalies
Illetes Es Pujols - Illetes
10:45 hores. Diumenges no hi servei de bus.

Sortides des de Illetes-Ses Salines
Sa Roqueta Es Pujols - Sa Roqueta
10:45 | 13:20 hores

Sortides des de Sa Roqueta
Ca Marí Es Pujols - Ca Marí
08:45 | 11:35 | 12:35 | 13:20 | 17:20 | 18:20 hores

Sortides des de Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí
Es Caló Es Pujols - Es Caló
09:00 | 10:00 | 11:35 | 12:30 | 14:30 | 17:20 | 18:20 | 19:35 hores

Sortides des de Es Caló
Platja de Migjorn Es Pujols - H.Riu- Maryland- Migjorn
09:00 | 10:00 | 11:35 | 12:30 | 14:30 | 17:20 | 18:20 | 19:35 hores

Sortides des de Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí
El Pilar Es Pujols - El Pilar
09:00 | 14:30 | 19:35 hores

Sortides des de La Mola
Es Pujols,
més informació...
Dalt

Sortides: Sant Ferran-Rodalies
DestinacióTrajecteHorari
La Savina Sant Ferran - La Savina
07:45 | 09:20 | 09:25 | 10:05 | 10:40 | 11:50 | 12:05 | 12:50 | 15:25 | 16:30 | 17:25 | 18:25 hores

Sortides des de La Savina
Sant Francesc Sant Ferran - Sant Francesc
07:45 | 09:20 | 09:25 | 10:05 | 10:40 | 11:50 | 12:05 | 12:50 | 15:25 | 16:30 | 17:25 | 18:25 hores

Sortides des de Sant Francesc-Rodalies | Sant Francesc-Cercanías
Es Pujols Sant Ferran - Es Pujols
08:40 | 09:10 | 09:50 | 10:40 | 11:30 | 12:20 | 13:15 | 13:40 | 14:25 | 15:15 | 16:20 | 17:10 | 18:15 | 19:25 | 20:20 hores

Sortides des de Es Pujols
Sa Roqueta Sant Ferran - Sa Roqueta
10:40 | 13:15 hores

Sortides des de Sa Roqueta
Illetes Sant Ferran - Illetes
10:40 hores. Diumenges no hi servei de bus.

Sortides des de Illetes-Ses Salines
Ca Marí Sant Ferran - Ca Marí
08:50 | 10:15 | 11:40 | 12:30 | 13:25 | 17:25 | 18:25 | 22:45 hores

Sortides des de Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí
Maryland Sant Ferran - Es Caló- Riu- Maryland
09:15 | 10:05 | 11:45 | 12:45 | 14:35 | 16:00 | 17:25 | 19:40 hores

Sortides des de Es Caló
El Pilar Sant Ferran - El Pilar
09:15 | 12:45 | 14:35 | 19:40 hores

Sortides des de La Mola
Sant Ferran-Rodalies,
més informació...
Dalt

Sortides: Es Caló
DestinacióTrajecteHorari
La Savina Es Caló - La Savina
07:40 | 09:20 | 09:45 | 10:25 | 12:00 | 15:10 | 16:15 | 18:10 hores

Sortides des de La Savina
Sant Francesc Es Caló - Sant Francesc
07:40 | 09:20 | 09:45 | 10:25 | 12:00 | 15:10 | 16:15 | 18:10 hores

Sortides des de Sant Francesc-Rodalies | Sant Francesc-Cercanías
Sant Ferran Es Caló - Sant Ferran
07:40 | 09:20 | 09:45 | 10:25 | 12:00 | 13:00 | 13:30 | 15:10 | 16:15 | 18:10 | 20:15 hores

Sortides des de Sant Ferran-Rodalies
Es Pujols Es Caló - Es Pujols
09:45 | 10:25 | 13:00 | 13:30 | 15:10 | 16:15 | 18:10 | 20:15 hores

Sortides des de Es Pujols
Sa Roqueta Es Caló - Sa Roqueta
10:25 hores

Sortides des de Sa Roqueta
Migjorn Es Caló- Riu- Maryland- Migjorn
09:10 | 10:10 | 11:50 | 12:55 | 14:40 | 17:45 | 19:45 hores

Sortides des de Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí
Illetes Es Caló- Illetes
10:25 hores. Diumenges no hi servei de bus.

Sortides des de Illetes-Ses Salines
El Pilar Es Caló- El Pilar
09:20 | 12:55 | 14:40 | 19:45 hores

Sortides des de La Mola
Es Caló,
més informació...
Dalt

Sortides: Sant Francesc-Rodalies | Sant Francesc-Cercanías
DestinacióTrajecteHorari
La Savina Sant Francesc- La Savina (port)
07:50 | 09:25 | 09:30 | 10:10 | 10:45 | 10:50 | 11:55 | 12:10 | 12:55 | 15:30 | 16:35 | 17:30 | 18:30 hores

Sortides des de La Savina
Sant Ferran Sant Francesc- Sant Ferran
08:35 | 09:10 | 10:10 | 10:35 | 11:25 | 11:40 | 12:15 | 12:40 | 13:10 | 14:20 | 17:05 | 18:10 | 19:20 hores

Sortides des de Sant Ferran-Rodalies
Ca Marí Sant Francesc- Ca Marí
08:35 | 10:10 | 11:25 | 12:15 | 13:10 | 17:05 | 18:10 hores

Sortides des de Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí
Es Pujols Sant Francesc- Es Pujols
08:35 | 10:35 | 11:25 | 12:15 | 13:10 | 14:20 | 17:05 | 18:10 | 19:20 hores

Sortides des de Es Pujols
Es Caló Sant Francesc- Es Caló
09:10 | 09:30 | 11:40 | 12:40 | 17:05 | 18:10 | 19:20 hores

Sortides des de Es Caló
Platja de Migjorn Sant Francesc- H. Riu- Maryland- Migjorn
09:10 | 09:30 | 11:40 | 12:40 | 14:20 | 17:05 | 18:10 | 19:20 hores

Sortides des de Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí
EL Pilar Sant Francesc- El Pilar
09:10 | 12:40 | 14:20 | 19:20 hores

Sortides des de La Mola
Sa Roqueta Sant Francesc- Sa Roqueta
09:30 | 10:35 | 13:10 hores

Sortides des de Sa Roqueta
Illetes Sant Francesc- Illetes
10:35 hores. Diumenges no hi servei de bus

Sortides des de Illetes-Ses Salines
Sant Francesc-Rodalies | Sant Francesc-Cercanías,
més informació...
Dalt

Sortides: La Mola
DestinacióTrajecteHorari
La Savina El Pilar- La Savina
07:30 | 09:30 | 15:00 hores

Sortides des de La Savina
Sant Francesc El Pilar- Sant Francesc
07:30 | 09:30 | 15:00 hores

Sortides des de Sant Francesc-Rodalies | Sant Francesc-Cercanías
Sant Ferran El Pilar- Sant Ferran
07:30 | 09:30 | 13:20 | 15:00 hores

Sortides des de Sant Ferran-Rodalies
Es Pujols El Pilar- Es Pujols
09:30 | 13:20 | 15:00 hores

Sortides des de Es Pujols
Maryland El Pilar- Es Caló- Riu- Maryland
07:30 | 09:30 | 13:20 | 15:00 hores

Sortides des de Es Caló
La Mola,
més informació...
Dalt

Sortides: Sa Roqueta
DestinacióTrajecteHorari
La Savina Sa Roqueta - La Savina
09:55 | 10:50 | 17:15 hores

Sortides des de La Savina
Sant Francesc Sa Roqueta - Sant Francesc
09:55 | 10:50 | 17:15 hores

Sortides des de Sant Francesc-Rodalies | Sant Francesc-Cercanías
Sant Ferran Sa Roqueta - Sant Ferran
09:55 | 17:15 hores

Sortides des de Sant Ferran-Rodalies
Migjorn Sa Roqueta - Es Caló- Riu- Maryland- Migjorn
09:55 | 10:50 | 17:15 hores

Sortides des de Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí
Ca Marí Sa Roqueta - Ca Marí
09:55 | 10:50 | 17:15 hores

Sortides des de Platja de Migjorn-Ca Marí | Playa de Migjorn-Ca Marí
Illetes Sa Roqueta - Illetes
10:50 hores. Diumenges no hi servei de bus

Sortides des de Illetes-Ses Salines
Sa Roqueta,
més informació...
Dalt


Notes relacionades


Altres links

Transports | Bus
Bus
© Portaltour.net
Tots els drets reservats.

Política de distribució.